HLAVNÍ STRANA UVODNI STRANA HLAVNÍ STRANA UVODNI STRANA UVODNI STRANA HLAVNÍ STRANA UVODNI STRANAPO RUSSKIPOLSKIFRANCAISDEUTSCHENGLISHČESKY

PARTNEŘI DTK
FOLKLORNÍ SDRUŽENÍ ČESKÉ REPUBLIKY


 
 

Slovo šéfredaktora (4-5/2005)

časopis Folklor č.4-5/2005
SYNEK František
Počátek léta přinesl více než v jiných letech přemíru úkolů v pracovně šéfredaktora a změn v redakci časopisu. Tyto řádky se mi opravdu jen těžce píší. Jen nerad měním (a z vlastní viny ještě méně) termíny, kdy Vám má být doručen další titul časopisu Folklor. Leč není zbytí. Přijměte, prosím, proto moji upřímnou šéfredaktorskou omluvu za toto nebývalé zpoždění, které přesáhlo doposud všechny obvyklé normy. Přijměte také skutečnost, že tentokrát toto číslo obdržíte společně s číslem Folklor 5/2005 teprve počátkem září.
Dovolte mi však také jedno pozitivum. V tomto čase se nám podařilo vydat jubilejní číslo časopisu Folklor. Těším se z tohoto čísla s Vámi a doufám, že alespoň částečně nahradilo vzniklou pauzu v dosavadním toku informací. Rád bych také na tomto místě poděkoval za (byť krátkou) redaktorskou práci Viliamu Dekanovi, jehož spolupráce s časopisem Folklor na pozici redaktora byla ukončena k 30. červnu. Jako šéfredaktor časopisu bych si přál, aby V. Dekan dále nacházel prostor vyjádřil své obapolné názory na stránkách našeho časopisu, jehož proměně v posledním půlroce velmi napomohl.

František Synek

DALŠÍ INFORMACE: SYNEK František
Zveřejněno 19.09.2005 v 20:33 hodin

Copyright 1998-2024 © www.infoSystem.cz,
součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule ®
 
FOLKLORNÍ FESTIVALY
FOLKLORNÍ AKCE
TURISTIKA