HLAVNÍ STRANA UVODNI STRANA HLAVNÍ STRANA UVODNI STRANA UVODNI STRANA HLAVNÍ STRANA UVODNI STRANAPO RUSSKIPOLSKIFRANCAISDEUTSCHENGLISHČESKY

PARTNEŘI DTK
FOLKLORNÍ SDRUŽENÍ ČESKÉ REPUBLIKY


 
 

Libín-S se uchází o členství v Mezinárodní asociaci plavců a vorařů

Folklorní sdružení Libín-S se uchází o členství v Mezinárodní asociaci plavců a vorařů
LIBÍN-S SE UCHÁZÍ O PŘIJETÍ DO MEZINÁRODNÍ ASOCIACE PLAVCŮ A VORAŘŮ. Folklorní sdružení LIBÍN-S jako nositel projektu Setkání s tradicí na Schwarzenberském plavebním kanálu se uchází o přijetí do Mezinárodní asociace plavců a vorařů.
Členy této asociace je 32 spolků z České republiky, Finska, Francie, Itálie, Litvy, Německa, Rakouska, Rumunska, Slovinska a Španělska. Mezinárodní asociace plavců a vorařů je nadnárodním sdružením, jehož základní principy jsou mír, svoboda a rovnost bez geografických, rasistických, stranických, náboženských nebo politických rozdílů. Cílem těchto spolků je hledání historických dokumentů a svědectví o dopravě dříví po vodních cestách.
Projekt Setkání s tradicí na Schwarzenberském plavebním kanálu navazuje na tradice plavců nejen při jejich práci, ale i při jejich zábavě po těžké práci. Realizací projektu Libín-S naplňuje cíle Mezinárodní asociace plavců a vorařů.
Plavební ředitel a manažer projektu navázal kontakty s prezidentem Mezinárodní asociace plavců a dřevařů Angelem Portetem z Katalánska (Španělsko). První osobní setkání se uskuteční 14.ledna 2006 v Mulderbergu na saské straně Krušných hor. Pakliže dva ze stávajících členů doporučí členství folklorního sdružení LIBÍN-S na každoroční valné hromadě konané spolu s mezinárodním setkáním plavců a dřevařů, mohlo by dojít k přijetí v červenci 2006.

Hynek Hladík
Česká 677, CZ-38301 Prachatice
tel. +420 602 272 442, fax +420 388 317 609, e-mail: hladik.hynek@iol.cz
www.schw-kan.com/ v češtině, www.schw-kan.com/de in der deutschen Sprache

Diskusní fórum čtenářů
(prozatím žádný názor)

Zveřejněno 24.11.2005 v 23:50 hodin

Copyright 1998-2023 © www.infoSystem.cz,
součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule ®
 
FOLKLORNÍ FESTIVALY
FOLKLORNÍ AKCE
TURISTIKA