HLAVNÍ STRANA UVODNI STRANA HLAVNÍ STRANA UVODNI STRANA UVODNI STRANA HLAVNÍ STRANA UVODNI STRANAPO RUSSKIPOLSKIFRANCAISDEUTSCHENGLISHČESKY

VYHLEDÁVÁNÍ
Vyhledávací centrum
Encyklopedie FoS
DNY TRADIČNÍ KULTURY
O dnech Tradiční kultury
Idea a význam projektu
Zprávy a články
KALENDÁŘ AKCÍ
Kalendář Tradiční kultury
Kalendář folklorních akcí
Kalendář folklorních festivalů
Kalendář C.I.O.F.F.
Kalendář I.O.V.
PARTNEŘI PROJEKTU
Folklorní sdružení ČR
Národné osvetové centrum
Folklórna únia Slovenska
Nógrád Megyei Kozmuvelodési es Turisztikai Intézet
Národní ústav lidové kultury
Valašské muzeum v přírodě
Obec Slováků v ČR
Legnické centrum kultury
VÍTEJTE V ČESKU
O české republice
Lidové tradice a zvyky
Lidová řemesla a výrobky
Gastronomické speciality
VÍTEJTE NA SLOVENSKU
O Slovenské republice
VÍTEJTE V POLSKU
O Polské republice
VÍTEJTE V MAĎARSKU
O Maďarsku
PARTNEŘI DTK
FOLKLORNÍ SDRUŽENÍ ČESKÉ REPUBLIKY


 
 

Zlatý Ámos - finalisté 13. ročníku

Tisková zpráva
Zlatý Ámos, anketa o nejoblíbenějšího učitele České republiky
Zlatý Ámos
V pondělí 13. března 2006 vybrala porota šest finalistů 13. ročníku ankety Zlatý Ámos. V pátek 24. března přijede do Prahy bojovat o korunu Zlatého Ámose Roman Haas (AMOS 1), ZŠ nám. Curieových, Praha 1, Miroslav Horák (AMOS 2), Pavel Nimrichtr (AMOS 3), ZŠ B. Němcové, Zábřeh na Moravě,ZŠ Humpolec, Ivana Krumplová (AMOS 4), ZŠ Krá-sovy domky, Pelhřimov, Věra Šindlauerová (AMOS 5), ZŠ Sever, Česká Lípa a Lucie Šupíková (AMOS 6), ZŠ Štěbořice.
finalisté
finalisté
Z regionálních kol do semifinále postoupilo 15 pedagogů. Do velkého zrcadlového sálu na MSMT ČR jich kvůli nemoci přijelo o jednoho méně. Nejdříve byl pro semifinalisty připra-ven test osobnosti. S jeho výsledkem porotu vždy před příchodem účastníka seznámil předseda MUDr. Jan Cimický. Po té předvedli semifinalisté svou prezentaci na téma Moje cesta k Ámosovi. Posledním kritériem pro výběr do finále byl pohovor s porotou. Na závěr byl pro semifinalisty připraven raut a setkání s ministryní školství, mládeže a tělovýchovy JUDr. Petrou Buzkovou.
Od 14. do 24. března 2006 do 14 hodin je možné posílat jednotlivým finalistům hlasy na titul Ámos sympaťák 2006. Stačí poslat SMS ve tvaru AMOS(mezera)číslo soutěžícího (viz závory za jmény v úvodu) na číslo 900 11 04. Počet SMS z jednoho telefonu není omezen, cena jedné SMS je 4 Kč včetně DPH. Hlasování technicky zajišťuje ATS Praha.
V tomto roce bude kromě Zlatého Ámose a Ámose sympaťáka korunován ještě Dětský Ámos (zvolí dětská porota), Média Ámos (zvolí ho novináři přítomní na finále) a Ámos Škola on line (zvolí ho zástupci zlatého partnera ankety).
Slavnostní korunovace ministryní školství, mládeže a tělovýchovy je na programu Kantorského bálu v sobotu 25. března 2006.
Reportáž ze semifinále si můžete poslechnout ve čtvrtek 16. března od 19 hodin na stanici Český rozhlas 2 Praha v pořadu Domino.

Zlatý Ámos, anketa o nejoblíbenějšího učitele České republiky
Pořadatel Klub Domino, Dětská tisková agentura
Na Nivách 314, 141 00 Praha 4
tel.: 603 426 422, 241 484 321
www.zlatyamos.cz, e-mail: zlatyamos@zlatyamos.cz

Diskusní fórum čtenářů
(prozatím 1 názor)

19.03.2008 v 20:22nikol

myslím ze skoly jsou stejne nejlepsi,rikame treba uz aby byly ty prázdniny ale kdyz chybíme dlouho tak už nam zchazi protoze je tam vzydycky sranda a hlavne se tesim na kamnarady a hlavne na mojiho miláčka erika baloga.taky sem chodila do školy české lípy ale uz sme se odstehovali a ted bydlímev sobotce.tak cau nikol kalejová...


Zveřejněno 15.03.2006 v 18:05 hodin

Copyright 1998-2023 © www.infoSystem.cz,
součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule ®
 
FOLKLORNÍ FESTIVALY
    FOLKLORNÍ AKCE
      TURISTIKA