HLAVNÍ STRANA UVODNI STRANA HLAVNÍ STRANA UVODNI STRANA UVODNI STRANA HLAVNÍ STRANA UVODNI STRANAPO RUSSKIPOLSKIFRANCAISDEUTSCHENGLISHČESKY

PARTNEŘI DTK
FOLKLORNÍ SDRUŽENÍ ČESKÉ REPUBLIKY


 
 

Den lidových řemesel 2006 v Moravské Nové Vsi

Obec Moravská Nová Ves si dovoluje pozvat všechny přátele i návštěvníky na tradiční setkání s lidovými tradicemi a dobrým vínem - DEN LIDOVÝCH ŘEMESEL 2006, který se uskuteční na prostranství před a v prostorách nového Obecního úřadu v Moravské Nové Vsi dne 1.5.2006.
Začátek programu bude v 10 hodin, dostatek míst k sezení, občerstvení a chráněné prostory v případě nepříznivého počasí je zajištěno. A na co se můžete v programu těšit tentokrát?

Dopoledne je již tradičně vyhrazeno dětem - postupně vystoupí dětské folklórní soubory - domácí Jatelinka, Jelenček (SR), Klobučánek (Valašské Klobouky) a Kopaničiarik (Myjava, SR). Odpoledne se pak představí domácí ženský sbor, ženský sbor Jelenka (SR), folklórní soubor Old stars Břeclavan, rómský folklórní soubor Khamoro (Myjava, SR) a folklórní soubor Jarošovci (Mělník). Celý odpolední program pak zakončí vystoupení Cigánske muziky Mareka Rajta (Bratislava, SR), kterou si všichni velmi dobře pamatujeme z loňského roku.A večer nás čekají tři vrcholy - nejprve vystoupí Hana a Petr Ulrychovi se skupinou Javory. Následovat bude další romský folklórní soubor Romathan (Košice, SR) a na závěr večera dostane prostor jazzman Peter Lipa (Bratislava, SR).
Po celý den můžete navštívit přehlídku vín místních vinařů i vzácných hostů - vinařů z vinařských oblastí Mělník a Jelenec (SR).
Tak co, ještě nevíte, co budete dělat v první květnový sváteční den?
Přijměte tedy srdečné pozvání do Moravské Nové Vsi!

Martina Kaufová, Region Podluží, kaufova@podluzi.cz

Dále Vám přinášíme nový plakát na II. ročník přehlídky dětských folklorních souborů Podluží:
Region PODLUŽÍ

Diskusní fórum čtenářů
(prozatím žádný názor)

DALŠÍ INFORMACE: Slovácký krúžek
Zveřejněno 12.04.2006 v 18:39 hodin

Copyright 1998-2024 © www.infoSystem.cz,
součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule ®
 
FOLKLORNÍ FESTIVALY
FOLKLORNÍ AKCE
TURISTIKA