HLAVNÍ STRANA UVODNI STRANA HLAVNÍ STRANA UVODNI STRANA UVODNI STRANA HLAVNÍ STRANA UVODNI STRANAPO RUSSKIPOLSKIFRANCAISDEUTSCHENGLISHČESKY

PARTNEŘI DTK
FOLKLORNÍ SDRUŽENÍ ČESKÉ REPUBLIKY


 
 

Zpěváčkem Slovácka se stala Barbora Vintrová

V neděli 30. dubna se uskutečnila v Městském kulturném domě ve Vracově Regionální soutěžní přehlídka zpěváčků Slovácka, z které vzešla nominace sedmi dětí na XII. ročník Celostátní soutěže Zpěváček 2006 ve Velkých Losinách.
Za doprovodu Cimbálové muziky Cifra z Uherského Hradiště se porotě ve složení Jana Grabcová, Radek Zapletal a Jiří Frolec postupně představilo 26 z 32 přihlášených dětí, které postoupily z oblastních přehlídek uspořádaných v Uherském Hradišti, Uherském Brodě, Staré Břeclavi, Veselí nad Moravou, Strážnici, Hodoníně, Kyjově a Otrokovicích. Celou soutěž, kterou slovem provázela Helena Bízová, zahájila Dominika Hromková, držitelka ceny Stříbrný zpěváček 2005.
Folklorní sdružení Kyjovska
Folklorní sdružení Kyjovska
Vítězka Barborka Vintrová
Vítězkou regionální soutěže zpěváčků Slovácka 2006 se stala desetiletá Barborka Vintrová z Moravského Písku, která okouzlila všechny svým přednesem písní Vyskočilo sluníčko... a Chodili páni.... Druhá místa získali Slovák Daniel a Hrubošová Petra, třetí byli Vašulka David a Vystrčilová Žaneta. Sedmičku postupujících dále doplnili Kočár Radim a Fialová Eliška.

Text a foto: © František Synek, 604 384 410

Diskusní fórum čtenářů
(prozatím 1 názor)

06.08.2006 v 19:49radka

jééééééééééééééééééééééééééééé!!!!!!!!!!!!!!


Zveřejněno 01.05.2006 v 22:32 hodin

Copyright 1998-2023 © www.infoSystem.cz,
součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule ®
 
FOLKLORNÍ FESTIVALY
FOLKLORNÍ AKCE
TURISTIKA