HLAVNÍ STRANA UVODNI STRANA HLAVNÍ STRANA UVODNI STRANA UVODNI STRANA HLAVNÍ STRANA UVODNI STRANAPO RUSSKIPOLSKIFRANCAISDEUTSCHENGLISHČESKY

PARTNEŘI DTK
FOLKLORNÍ SDRUŽENÍ ČESKÉ REPUBLIKY


 
 

Slovácká křídlovka už zná své obsazení

TISKOVÁ ZPRÁVA
Letošní novinkou Slováckých slavností vína a otevřených památek je mimo jiné také přehlídka regionálních dechových hudeb, která je naplánována na sobotu 9. září 2006 od 12.00 hodin v zahradním areálu restaurace Koruna v Uherském Hradišti. V tak zvané "Slovácké křídlovce", jejímž odborným garantem a moderátorem je uznávaný Vladimír Pavel Salčák, vystoupení celkem 12 dechových hudeb, z nichž každá se představí asi půlhodinovým koncertem.
Milovníci dechových hudeb se tak mohou těšit na Buchlovjany, Novovešťanku, Boršičanku, Staroměstskou kapelu, Topolanku, Nedakoňanku, Stříbrňanku, Hradčovjanku, Kosenku z Hluku, Kněžpolanku, Javorinku ze Strání a městskou posádkovou hudbu Polahodu z Hluku.
V závěru programu bude vyhlášen také vítěz čtenářského hlasování o nejlepší dechovou hudbu regionu. Během července a srpna totiž mohli přízni dechovek hlasovat prostřednictvím kupónků otištěných ve slováckém týdeníku DOBRÝ DEN S KURÝREM pro jednu z celkem dvaceti představovaných kapel.

Kontakt:
Ing. Michal Dvouletý
PR manažer Slováckých slavností vína a otevřených památek
mobil: 737 277 045
e-mail: press@slavnostivinauh.cz

Diskusní fórum čtenářů
(prozatím žádný názor)

Zveřejněno 25.08.2006 v 19:14 hodin

Copyright 1998-2023 © www.infoSystem.cz,
součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule ®
 
FOLKLORNÍ FESTIVALY
FOLKLORNÍ AKCE
TURISTIKA