HLAVNÍ STRANA UVODNI STRANA HLAVNÍ STRANA UVODNI STRANA UVODNI STRANA HLAVNÍ STRANA UVODNI STRANAPO RUSSKIPOLSKIFRANCAISDEUTSCHENGLISHČESKY

PARTNEŘI DTK
FOLKLORNÍ SDRUŽENÍ ČESKÉ REPUBLIKY


 
 

Kovářovští ochotníci nacvičují novou hru

Tisková zpráva...
Divadelní společnost Podkova Jihočeského folklorního souboru Kovářovan začala s nácvikem nové divadelní hry, se kterou se chce poprvé představit kovářovskému publiku v prosinci tohoto roku. Nová hra nese název "Pohádka od rybníka" a je již v pořadí sedmým kusem, který kovářovští připravují od svého založení v roce 2000.
Autory pohádky jsou manželé Milan a Pavla Škochovi, kteří společně s dalšími divadelními nadšenci věří, že opět potěší publikum v Kovářově, ale také na dalších místech.
Divadelní společnost Podkova je součástí Jihočeského folklorního souboru Kovářovan, který pracuje od roku 1984 s cílem udržovat a rozvíjet lidové tradice své obce a Jihočeského kraje. Členové souboru vystupují s folklorními programy v průběhu celého roku a rozdávají radost divákům písněmi, tanci a zvyky své národopisné oblasti "Kozácka". Ochotníci z Podkovy přicházejí za diváky se svým ztvárněním jednotlivých divadelních her a přispívají tím k rozšíření nabídky kulturního vyžití svých členů a diváků.

manželé Milan a Pavla Škochovi
Jihočeský folklorní soubor Kovářovan
Kovářov 398 55
tel.: 382 594 106, 604 692 062, e-mail: milan.skoch@tiscali.cz
www.kovarov.cz, www.jfos.cz, www.fos.cz

Kovářovan, jihočeský folklorní soubor
Foto: Milan Škoch: momentky z první zkoušky a malování kulis
Kovářovan, jihočeský folklorní soubor
Kovářovan, jihočeský folklorní soubor

Diskusní fórum čtenářů
(prozatím žádný názor)

Zveřejněno 08.10.2006 v 19:34 hodin

Copyright 1998-2024 © www.infoSystem.cz,
součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule ®
 
FOLKLORNÍ FESTIVALY
FOLKLORNÍ AKCE
TURISTIKA