HLAVNÍ STRANA UVODNI STRANA HLAVNÍ STRANA UVODNI STRANA UVODNI STRANA HLAVNÍ STRANA UVODNI STRANAPO RUSSKIPOLSKIFRANCAISDEUTSCHENGLISHČESKY

PARTNEŘI DTK
FOLKLORNÍ SDRUŽENÍ ČESKÉ REPUBLIKY


 
 

Videoprojekce dokumentu XI. jihočeského folklorního festivalu Kovářov 2006

Tisková zpráva... Jihočeský folklorní soubor Kovářovan opět vydal ve spolupráci s United Art další dokument Jihočeského folklorního festivalu Kovářov, který mapuje letošní ročník.
Ve čtvrtek 9. listopadu si děti z folklorního souboru Kovářovánek přiblížily XI. jihočeský folklorní festival Kovářov 2006, který se uskutečnil začátkem června letošního roku.
Součástí zkoušky souboru bylo promítání dokumentu z festivalu a děti si tak mohly připomenout letošní ročník, na kterém se společně s dalšími soubory představily divákům. Se zájmem sledovaly sestřih toho nejlepšího a byly vždy potěšeni, když se na obrazovce viděly jak zpívají a tančí na jevišti nebo skotačí v průběhu odpoledních doprovodných programů. Noví členové dětského souboru bedlivě dokument sledovaly a již se také těší, že v příštím roce budou moci předvést co se naučily a vystoupí na dalším ročníku tohoto regionálního festivalu Jihočeského kraje.

manželé Milan a Pavla Škochovi
Jihočeský folklorní soubor Kovářovan
Kovářov 398 55
tel.: 382 594 106, 604 692 062, e-mail: milan.skoch@tiscali.cz
www.kovarov.cz, www.jfos.cz, www.fos.cz

Diskusní fórum čtenářů
(prozatím žádný názor)

Zveřejněno 12.11.2006 v 20:45 hodin

Copyright 1998-2023 © www.infoSystem.cz,
součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule ®
 
FOLKLORNÍ FESTIVALY
FOLKLORNÍ AKCE
TURISTIKA