HLAVNÍ STRANA UVODNI STRANA HLAVNÍ STRANA UVODNI STRANA UVODNI STRANA HLAVNÍ STRANA UVODNI STRANAPO RUSSKIPOLSKIFRANCAISDEUTSCHENGLISHČESKY

PARTNEŘI DTK
FOLKLORNÍ SDRUŽENÍ ČESKÉ REPUBLIKY


 
 

Dopis FoS ČR souborům o X. Národním krojovém plese

ŽĎÁR NAD SÁZAVOU, SOBOTA 3. ÚNORA 2007
X. REPREZENTAČNÍ NÁRODNÍ KROJOVÝ PLES FOLKLORNÍHO SDRUŽENÍ ČESKÉ REPUBLIKY
Vážení vedoucí souborů,
srdečně Vás a Vaše členy zveme na jubilejní X. NÁRODNÍ KROJOVÝ PLES FoS ČR, který pořádáme v sobotu 3. února 2007 v prostorách Domu kultury ve Žďáru nad Sázavou. Po vydařeném představení Jihočeského regionu na letošním plese, se bude tentokrát starat o dobrou plesovou náladu a pohodu Horácké folklorní sdružení. Celou noc budou na hlavním sále hrát k poslechu, tanci a zpěvu, dechová hudba Božejáci střídavě s muzikou Vysočan z Hlinska, složenou muzikou ze souboru Vysočan z Jihlavy a Bajdyš, orchestrem VUS Ondráš a muzikou souboru Gaudeamus.
Ve foyer v prvním poschodí bude celou noc hrát cimbálová muzika VUS Ondráš.
V podání horáckých souborů proběhne slavnostní zahájení plesu a v průběhu večera uvidíme řadu tanců z jednotlivých oblastí Horácka. Se svou pozvánkou na XI. NÁRODNÍ KROJOVÝ PLES v roce 2008 se Vám představí i nejlepší soubory ze Slezska, které přeberou štafetu po Horácku. Pořadatelé pro Vás chystají veselou zábavu, horáckou společenskou hru, bohatou tombolu a ochutnávku horáckých specialit.
Milí vedoucí,
rádi se s Vámi i Vašimi členy na reprezentačním plesu našeho sdružení setkáme. Zvážíte-li svoji účast, zašlete nám NEJPOZDĚJI DO 17. LEDNA 2007 vyplněnou přihlášku s požadovanými údaji na adresu: FOLKLORNÍ SDRUŽENÍ ČR, SENOVÁŽNÉ NÁM. 24, 116 47 PRAHA 1. Přihlášeným souborům nemůžeme přispívat na dopravu, jejich členové si však mohou zakoupit zlevněné vstupenky (1 ks 100,- Kč) ke stolu. Účinkující soubory mají vstup zdarma. Během plesu můžete prodávat své materiály (CD, kazety, propagaci apod.). Uvítáme a předem děkujeme za případné souborové příspěvky do tomboly. Přihlášené soubory na ples obdrží písemně do konce měsíce ledna 2007 organizační zajištění plesu a podrobný program plesu. Případné dotazy zodpoví programový ředitel Miroslav Ekart, mob.: 603 879 290.
(Přihláška výše ke stažení)

S přátelským pozdravem
Praha, prosinec 2006 Ladislav Michálek v.r., ředitel plesu

Diskusní fórum čtenářů
(prozatím žádný názor)

DALŠÍ INFORMACE: Národní krojový ples
Zveřejněno 06.12.2006 v 23:11 hodin

Copyright 1998-2024 © www.infoSystem.cz,
součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule ®
 
FOLKLORNÍ FESTIVALY
FOLKLORNÍ AKCE
TURISTIKA