HLAVNÍ STRANA UVODNI STRANA HLAVNÍ STRANA UVODNI STRANA UVODNI STRANA HLAVNÍ STRANA UVODNI STRANAPO RUSSKIPOLSKIFRANCAISDEUTSCHENGLISHČESKY

PARTNEŘI DTK
FOLKLORNÍ SDRUŽENÍ ČESKÉ REPUBLIKY


 
 

Folklorní okénka v měsíci květnu

9., 16., 23. a 30. května 2007 na radiu Proglas
Dobrý den, posílám srdečný pozdrav z Proglasu.
Po dobu tří týdnů nebudu na příjmu. Pozvánky a informace o akcích dál posílejte na bizova@proglas.cz. Budeme je zařazovat do vysílání i na náš nový web, který bude spuštěn 2. května.
V měsíci květnu zařazujeme tyto pořady:
9. a 16. května
Ve dvou květnových vydáních Folklorního okénka můžete slyšet pořad Strážnické legendy, který zazněl na Mezinárodním folklorním festivalu ve Strážnici v roce 2005. V první části se setkáte s muzikami Strážničan, Hradišťan, Jasénka, Olšava, Burčáci a sólisty Martine Hrbáčem, Dušanem a Lubošem Holými a dalšími. Ve druhé části se setkáte s muzikami TEchni, Danaj, Konrádyho dudácká muzika a se sólisty sestrami Žabkovými, Janem Rokytou, Jarmilou Šulákovou, Janem Múčkou a dalšími. Nenechejte si pořad ujít ve Folklorním okénku ve středu v 16.55.

23. května
25. května si milovníci folkloru připomenou 40 let od úmrtí myjavského primáše a zpěváka Samka Dudíka. My vám tuto osobnost připomeneme v pořadu, který pro vysílání Proglasu před několika lety připravil Jaroslav Jurášek. Poslouchejte Folklorní okénko 23. května v 16.55.

30. května
V posledním májovém vydání Folklorního okénka vám nabídneme informace o červnových folklorních festivalech a akcích. Nechejte se inspirovat ve středu za pět pět odpoledne.

Přeji Vám krásné májové dny a těším se na slyšenou!
Helena Bízová
tajemnice redakce
Radio Proglas
Barvičova 85, 602 00 Brno
www.proglas.cz
tel: +420 543 217 241
redakce@proglas.cz, bizova@proglas.cz
skype: proglas_bizova

Diskusní fórum čtenářů
(prozatím žádný názor)

DALŠÍ INFORMACE: Město Brno
Zveřejněno 01.05.2007 v 21:20 hodin

Copyright 1998-2024 © www.infoSystem.cz,
součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule ®
 
FOLKLORNÍ FESTIVALY
FOLKLORNÍ AKCE
TURISTIKA