HLAVNÍ STRANA UVODNI STRANA HLAVNÍ STRANA UVODNI STRANA UVODNI STRANA HLAVNÍ STRANA UVODNI STRANAPO RUSSKIPOLSKIFRANCAISDEUTSCHENGLISHČESKY

PARTNEŘI DTK
FOLKLORNÍ SDRUŽENÍ ČESKÉ REPUBLIKY


 
 

Vyšel Folklor č. 5/2007

Květnové číslo časopisu Folklor je z velké části věnováno blížícímu se finále soutěže dětských zpěváků lidových písní Zpěváček ve Velkých Losinách.
Časopis Folklor
Obálka časopisu Folklor č.5/2007
Květnové číslo časopisu Folklor je z velké části věnováno blížícímu se finále soutěže dětských zpěváků lidových písní Zpěváček ve Velkých Losinách. Zavede čtenáře na některá regionální kola této soutěže, do tradičního místa konání a atmosféru jedinečnosti této akce přiblíží rovněž rozhovor s Petrem Dvorským a úvodník ředitele festivalu Františka Synka. V reportážích se vrátíme k finále soutěže o nejlepšího učitele Zlatý Ámos a k třicátinám Lašského souboru písní a tanců Ondřejnica. V rubrice Navštívenka se tentokráte podíváme na návštěvu k jubilujícímu jihočeskému souboru Bárováček. Dále si čtenáři budou moci přečíst rozhovor s Ivou Bittovou, materiál o práci litovelské hrnčířky Miluše Hlavinkové, recenzi milé knížky Pavla Popelky Cestopády a mnoho dalších zajímavých článků.

Oldřich Koudelka, šéfredaktor

Uzávěrka časopisu č.6/2007 bude 20. května a vyjde 31. května 2007.
DALŠÍ INFORMACE: Časopis Folklor
Zveřejněno 09.05.2007 v 18:49 hodin

Copyright 1998-2024 © www.infoSystem.cz,
součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule ®
 
FOLKLORNÍ FESTIVALY
FOLKLORNÍ AKCE
TURISTIKA