HLAVNÍ STRANA UVODNI STRANA HLAVNÍ STRANA UVODNI STRANA UVODNI STRANA HLAVNÍ STRANA UVODNI STRANAPO RUSSKIPOLSKIFRANCAISDEUTSCHENGLISHČESKY

PARTNEŘI DTK
FOLKLORNÍ SDRUŽENÍ ČESKÉ REPUBLIKY


 
 

Kovářovánek na Dni s Deníkem

Tisková zpráva...
V úterý 12. června se na náměstí v Milevsku konala akce "Den s Deníkem", na kterou byly pozvány i děti z folklorního souboru Kovářovánek.
úterý 12. června se na náměstí v Milevsku konala akce "Den s Deníkem", na kterou byly pozvány i děti z folklorního souboru Kovářovánek. Děti přijely na milevské náměstí, kde již probíhala samotná akce a na jevišti hrál swingový orchestr Českého rozhlasu České Budějovice, po kterém se představily i děti z Kovářovánku. Na podiu členové souboru předvedli přítomným divákům programy Leze žába do bezu a Malí školáci, kde ukázali dětské hry Na paní tetu, Na hastrmana, zatančili chorovodová kola za zpěvu veslých písniček. Program zpestřilo i hudební vystoupení člena Kovářovánku Káji Víška, který zahrál na zobcovou flétnu několik skladbiček.
Kovářovánek, dětský foklorní soubor
na jevišti
Kovářovánek, dětský foklorní soubor
flétnové sólo
Po vystoupení děti obdržely od pořadatelů drobné dárky, před cestou si připily kofolou a při návratu do Kovářova si společně ještě zazpívaly.
Kovářovánek, dětský foklorní soubor
občerstvení

manželé Milan a Pavla Škochovi
Jihočeský folklorní soubor Kovářovan
Kovářov 398 55
tel.: 382 594 106, 604 692 062, e-mail: milan.skoch@tiscali.cz
www.kovarov.cz, www.jfos.cz, www.fos.cz

Diskusní fórum čtenářů
(prozatím žádný názor)

Zveřejněno 12.06.2007 v 23:28 hodin

Copyright 1998-2023 © www.infoSystem.cz,
součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule ®
 
FOLKLORNÍ FESTIVALY
FOLKLORNÍ AKCE
TURISTIKA