HLAVNÍ STRANA UVODNI STRANA HLAVNÍ STRANA UVODNI STRANA UVODNI STRANA HLAVNÍ STRANA UVODNI STRANAPO RUSSKIPOLSKIFRANCAISDEUTSCHENGLISHČESKY

PARTNEŘI DTK
FOLKLORNÍ SDRUŽENÍ ČESKÉ REPUBLIKY


 
 

Prázdniny malých folkloristů z Lomnice a Diessenu

Jeden z prázdninových týdnů stráví společně v Lomnici a okolí děti z Javoráčku společně se svými kamarády z dětského souboru D Ammerthaler Diessen.
Jeden z prázdninových týdnů stráví společně v Lomnici a okolí děti z Javoráčku společně se svými kamarády z dětského souboru D Ammerthaler Diessen. Návštěva do našich rodin zavítá v pátek 4. srpna odpoledne.
V neděli se všichni sejdeme na Farské louce, kde se všechny děti mohou zapojit do připravených her a klání zařazených do Her bez hranic, které jsou pravidelně součástí výměny mládeže mezi našimi soubory.
Po společně strávené noci se v pondělí ráno vydáme na pěší turistický výlet za krásami přírodní rezervace Velký a Malý Tisý.
V úterý vyrazíme na výlet do Třeboně, kde nás vedle kulturních a historických památek čeká za příznivých podmínek pár hodin odpočinku u vody.
Středa je vždy dnem rodiny, kdy domácí připravují samostatný program.
Čtvrtek bude trochu nabitý, ale zajímavý - zahájíme exkurzí do JE Temelín, pokračovat budeme do ZOO Ohrada Hluboká a relaxovat bychom měli na tamní plovárně.
Večer se sejdeme s ostatními souboráky, známými a přáteli na společném večeru na rozloučenou, který bývá velmi veselý. Folklorní dorost většinou připraví nějaké překvapení - uvidíme, co to bude tentokrát! V pátek po obědě se s našimi hosty rozloučíme a budeme se těšit na další setkání, které některé z nás čeká již v září při podepisování partnerské smlouvy v Diessenu, kde budou naše soubory vystupovat.
Aby jste si nemysleli, že dospělí Javoráci mají v létě dovolenou, tak musím připomenout, že jsme vystupovali mimo jiné na V. ročníku hudebního festivalu Pod lípou v Jámě na návsi a na X. Selských slavnostech v Holašovicích - obě akce jsme absolvovali v sobotu 21. července.

Marcela Božovská
Městská knihovna
Lomnice nad Lužnicí
tel. +420 384 792 433
http://www.lomnice-nl.cz

Diskusní fórum čtenářů
(prozatím žádný názor)

Zveřejněno 27.07.2007 v 20:22 hodin

Copyright 1998-2023 © www.infoSystem.cz,
součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule ®
 
FOLKLORNÍ FESTIVALY
FOLKLORNÍ AKCE
TURISTIKA