HLAVNÍ STRANA UVODNI STRANA HLAVNÍ STRANA UVODNI STRANA UVODNI STRANA HLAVNÍ STRANA UVODNI STRANAPO RUSSKIPOLSKIFRANCAISDEUTSCHENGLISHČESKY

PARTNEŘI DTK
FOLKLORNÍ SDRUŽENÍ ČESKÉ REPUBLIKY


 
 

Galerie Rýnských ryzlinků ČR

Klub přátel Rýnského ryzlinku ve Bzenci pořádá již šestý ročník Galerie Rýnského ryzlinku.
Bzenec, 10.8. - 11.8.2007
Klub přátel Rýnského ryzlinku ve Bzenci pořádá již šestý ročník Galerie Rýnského ryzlinku. Jedná se o největší přehlídku Rýnských ryzlinků v České republice a druhou největší výstavu Rýnských ryzlinků v Evropě. V letošním ročníku očekáváme kolem 300 vín, máme k dispozici přes 100 Rýnských ryzlinků ze zahraničí, konkrétně z Německa z oblasti řeky Mosely, dále z absolutního centra Rýnských ryzlinků oblasti kolem řeky Rýn - Rheingau, vína z Rakouska a již po druhé je zastoupena vinařská oblast Alsasko z Francie.
Výstava, která je pořádána ve spolupráci s Městem Bzenec v rámci tradiční Bzenecké pouti bude zahájena ve sklepních prostorách pod Sokolovnou v pátek 10.srpna v 17,00 hod a v sobotu 11.srpna v 12,00 hod, ukončení vždy ve 24,00 hod. Slavnostní předání plakety vítězi Galerie Rýnských ryzlinků proběhne za účasti starosty města Bzence v sobotu v 17,00 hod.
Zveme všechny přátele dobrého vína do nádherných sklepních prostor Sokolovny, doporučujeme teplé oblečení, cimbálová hudba a občerstvení je zajištěno.
Upozorňujeme, že při zahájení druhého dne výstavy v sobotu budou k dispozici všechny vystavované vzorky a vítěze Galerie budete mít možnost ochutnat po celou dobu výstavy.

Dušan Macháček

Diskusní fórum čtenářů
(prozatím žádný názor)

DALŠÍ INFORMACE: Bzenec
Zveřejněno 03.08.2007 v 19:38 hodin

Copyright 1998-2024 © www.infoSystem.cz,
součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule ®
 
FOLKLORNÍ FESTIVALY
FOLKLORNÍ AKCE
TURISTIKA