HLAVNÍ STRANA UVODNI STRANA HLAVNÍ STRANA UVODNI STRANA UVODNI STRANA HLAVNÍ STRANA UVODNI STRANAPO RUSSKIPOLSKIFRANCAISDEUTSCHENGLISHČESKY

PARTNEŘI DTK
FOLKLORNÍ SDRUŽENÍ ČESKÉ REPUBLIKY


 
 

JFoS pořádalo další seminář

Tisková zpráva
Jihočeské folklorní sdružení pořádalo další seminář v rámci projektu Vytvoření sítě jihočeského folklorního sdružení v návaznosti na Dolní Rakousko
V sobotu 22. září proběhl další seminář v Krajské kanceláři Jihočeského folklorního sdružení v Kovářově na téma Spolupráce se sousedy. Seminář se uskutečnil v rámci probíhajícího projektu "Vytvoření sítě Jihočeského folklorního sdružení v návaznosti na Dolní Rakousko".
Jihočeské folklorní sdružení
Tento projekt je spolufinancován z prostředků EU v rámci programu INTERREG IIIA.
Seminář zahájil předseda Jihočeského folklorního sdružení Milan Škoch a seznámil přítomné s uskutečněnými výměnami folklorních souborů na společensko-kulturních akcích projektu.
Účastníci semináře hodnotili návštěvy jihočeských folklorních souborů v Dolním Rakousku a velký prostor byl věnován účasti dolnorakouských souborů v jižních Čechách. Podle dosavadních zkušeností a vyjádření zúčastněných rakouských souborů, které předvedly své programy v Jihočeském kraji, lze konstatovat, že spolupráce se sousedy je na vysoké úrovni a otevírá velký prostor pro rozvoj dalších vztahů.
Předseda JFoS Milan Škoch se opět pochvalně vyjádřil o probíhající spolupráci s partnerem projektu Volkskultur Niederösterreich Betriebs GmbH, s jehož zástupci je v kontaktu při plánování dalších společných aktivit.

Milan Škoch
předseda Jihočeského folklorního sdružení
Kovářov 3, 398 55
e-mail: milan.skoch@jfos.cz
tel.: 382 594 106, 604 692 062
www.jfos.cz

Diskusní fórum čtenářů
(prozatím žádný názor)

Zveřejněno 03.10.2007 v 23:48 hodin

Copyright 1998-2024 © www.infoSystem.cz,
součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule ®
 
FOLKLORNÍ FESTIVALY
FOLKLORNÍ AKCE
TURISTIKA