HLAVNÍ STRANA UVODNI STRANA HLAVNÍ STRANA UVODNI STRANA UVODNI STRANA HLAVNÍ STRANA UVODNI STRANAPO RUSSKIPOLSKIFRANCAISDEUTSCHENGLISHČESKY

SEARCHING
Searching centrum
Encyklopedia FoS
BASIC INFORMATION
Základní informace o FoS ČR
Authorities of The FoS ČR
Folklore festivals
Folklorní soubory
Folklorní sdruzení
Personalities of The FoS ČR
Magazine FOLKLORE
Novelties, news,...
Subsidies supplied
Folklore materials
ZAHRANIČNÍ AKTIVITY FoS
Festivaly C.I.O.F.F.
Festivaly I.O.V.
Offers from abroad
Offers abroad
Youth exchanges
Circles
Half-circles
Czech CENTRES
Služby pro turisty
Kultura a zábava
Památky a architektura

Přírodní zajímavosti
Sport a relaxace
PARTNEŘI PROJEKTU
Národné osvetové centrum
Folklórna únia Slovenska
Nógrád Megyei Kozmuvelodési es Turisztikai Intézet
PARTNEŘI DTK
FOLKLORNÍ SDRUŽENÍ ČESKÉ REPUBLIKY


 
 

Aktualizovaný program X.MFDFS PÍSNÍ A TANCEM LUHAČOVICE 2002

Folklorní sdružení České republiky, Město Luhačovice, Lázně Luhačovice, a.s., Krajský úřad Zlín, Okresní úřad Zlín, Město Slavičín, Město Uherský Brod a Město Zlín, Městský dům kultury Elektra Luhačovice, SOŠ a SOU Luhačovice a Sanatorium Miramare pořádají v Luhačovicích, Slavičíně, Uherském Brodu a ve Zlíně pod záštitou předsedy Senátu Parlamentu ČR Petra Pitharta a hejtmana Zlínského kraje Františka Slavíka a s podporou Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR X. mezinárodní festival dětských folklorních souborů Písní a tancem 2002 v Luhačovicích ve dnech 12.-15.9.2002
čtvrtek 12. září
15.00 hodin: Zdravice zahraničních hostů festivalu, Zlín - náměstí Míru a Uherský Brod - Zámecká zahrada
pátek 13. září
08.30 hodin: Děti Evropy (1. koncert pro děti), Slavičín - Sokolovna
09.00 hodin: Děti Evropy (1.koncert pro děti), Dům kultury Elektra
10.00 hodin: Děti Evropy (2. koncert pro děti), Slavičín - Sokolovna
10.15 hodin: Děti Evropy (2.koncert pro děti), Dům kultury Elektra
15.00 hodin: Zpěváčci - koncert vítězů (3.koncert pro děti), Lázeňské divadlo
15.00 hodin: Slavnostní přivítání účastníků, Slavičín - Radnice
16.00 hodin: Festivalový průvod městem, Slavičín - Horní náměstí
16.15 hodin: Veselý podvečer - společný program, Slavičín - Sokolovna
20.00 hodin: Zpěváčci - koncert vítězů (pro zahraniční soubory), Lázeňské divadlo
sobota 14. září
14.00 hodin: Slavnostní průvod účinkujících, Elektra - Lázeňské náměstí
15.00 hodin: Hlavní festivalový program "Dítě a tradice", Lázeňské náměstí
neděle 15. září
13.30 hodin: Naši hosté se loučí (koncert zahraničních účastníků), Lázeňské náměstí
15.00 hodin: Naši malí furianti (přehlídka sólistů a souborů z ČR), Lázeňské náměstí

Platnost obrázku vypršela.

Foto
Účinkují:
Ratolesť Detva - Slovensko, Uhrovčánek Uhrovec - Slovensko, Kupole Silauliai - Litva, Równica Ustroń - Polsko, Mousikochoreutikos Omilos Alexandraias - Řecko, Jarošáček Mělník, Malá Jasénka Vsetín, Malá Ondřejnica Stará Ves nad Ondřejnicí, Malý Mánes a Valentýnek Prostějov, Veličánek Velká nad Veličkou a skupina dětí z Kuželova, Malé Zálesí Luhačovice, Olšavěnka Uherský Brod, Slavičánek Slavičín, Ovečky Valašské Meziříčí, Klobučánek Valašské Klobouky, Zdeněk Kašpar, František Okénka, vítězové celostátních přehlídek Zpěváčci 2001 a 2002
a Cimbálová muzika St. Gabriela z Uherského Hradiště

Diskusní fórum čtenářů
(prozatím žádný názor)

Zveřejněno 25.07.2002

Copyright 1998-2023 © www.infoSystem.cz,
součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule ®
 
FOLKLORNÍ FESTIVALY
FOLKLORNÍ AKCE
TURISTIKA