HLAVNÍ STRANA UVODNI STRANA HLAVNÍ STRANA UVODNI STRANA UVODNI STRANA HLAVNÍ STRANA UVODNI STRANAPO RUSSKIPOLSKIFRANCAISDEUTSCHENGLISHČESKY

PARTNEŘI DTK
FOLKLORNÍ SDRUŽENÍ ČESKÉ REPUBLIKY


 
 

18. CELOSTÁTNÍ PŘEHLÍDKA českých a moravských dětských folklorních souborů JIHLAVA 2003

14. června 2003
Z pověření Ministerstva kultury České republiky pořádají v sobotu 14.června 2003 IPOS ARTAMA, DKO s.r.o. JIHLAVA a SDRUŽENÍ PRO DĚTSKOU TANEČNÍ TVOŘIVOST již 18. celostátní přehlídku českých a moravských dětských folklorních souborů JIHLAVA 2003. Regionální výběrová kola přehlídky odborně garantovalo Folklorní sdružení České republiky ve spolupráci s IPOS ARTAMA a Ústavem lidové kultury ve Strážnici.
Přehlídky se zúčastní soubory Iskérka z Čejkovic, Prácheňáček ze Strakonic, Malý Záhoran z Ústí, Červánek z Hradce Králové, Trnávka z Lukavce u Pacova, Grunik z Ostravice, Krušnohor z Chomutova, Radost z Pardubic, Kuřátko z Bánova, Jarošáček z Mělníka, Kyjovánek z Kyjova, Rokytička z Rokycan, Malý Vizovjánek z Vizovic a Slezánek z Českého Těšína.
Přehlídka začíná ve 14.00 hod. v divadelním sále DKO s.r.o. Jihlava. Po ukončení přehlídky následuje rozborový seminář. Na závěr je pro všechny účinkující připravena společenská zábava.
Přehlídku finančně podpořil Kraj Vysočina.
V Praze 5.6.200

Folklorní sdružení České republiky

Diskusní fórum čtenářů
(prozatím žádný názor)

DALŠÍ INFORMACE: Jihlava
Zveřejněno 05.06.2003 v 17:00 hodin

Copyright 1998-2023 © www.infoSystem.cz,
součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule ®
 
FOLKLORNÍ FESTIVALY
FOLKLORNÍ AKCE
TURISTIKA