HLAVNÍ STRANA UVODNI STRANA HLAVNÍ STRANA UVODNI STRANA UVODNI STRANA HLAVNÍ STRANA UVODNI STRANAPO RUSSKIPOLSKIFRANCAISDEUTSCHENGLISHČESKY

VYHLEDÁVÁNÍ
Vyhledávací centrum
Encyklopedie FoS
DNY TRADIČNÍ KULTURY
O dnech Tradiční kultury
Idea a význam projektu
Zprávy a články
KALENDÁŘ AKCÍ
Kalendář Tradiční kultury
Kalendář folklorních akcí
Kalendář folklorních festivalů
Kalendář C.I.O.F.F.
Kalendář I.O.V.
PARTNEŘI PROJEKTU
Folklorní sdružení ČR
Národné osvetové centrum
Folklórna únia Slovenska
Nógrád Megyei Kozmuvelodési es Turisztikai Intézet
Národní ústav lidové kultury
Valašské muzeum v přírodě
Obec Slováků v ČR
Legnické centrum kultury
VÍTEJTE V ČESKU
O české republice
Lidové tradice a zvyky
Lidová řemesla a výrobky
Gastronomické speciality
VÍTEJTE NA SLOVENSKU
O Slovenské republice
VÍTEJTE V POLSKU
O Polské republice
VÍTEJTE V MAĎARSKU
O Maďarsku
PARTNEŘI DTK
FOLKLORNÍ SDRUŽENÍ ČESKÉ REPUBLIKY


 
 

Mezinárodní folklorní festival "PLZEŇ 2004"

10. - 13. 6. 2004
Účinkující:
Dospělé soubory:
Zahraniční soubory:
  • Folklorní soubor Schmerlitz, NĚMECKO
  • Folklorní soubor Karousel, RUSKO
  • Folklorní soubor Orobico, ITÁLIE
  • Folklorní soubor Ferguson, ŠVÉDSKO
  • Folklorní soubor Morris Men, ANGLIE
Dětské soubory:
Doprovodný program:
  • vystoupení Dechové hudby ZUŠ ve Chválenické ul. v Plzni (sobota 12.6.2004)
  • staročeský jarmark - ukázky lidových řemesel (pátek, sobota, neděle)
10. 6. (Čtvrtek)
11. 6. (Pátek)
Výchovný koncert zahraničního folkloru /zadáno/
10:00 hod - kulturní sál SPŠD, Karlovarská 99, Plzeň
Moderuje: Jana Trojánková
Výchovný koncert zahraničního folkloru /zadáno/
11:15 hod - kulturní sál SPŠD, Karlovarská 99, Plzeň
Moderuje: Jana Trojánková
Koncert Dětského dechového orchestru ZUŠ ve Chválenické ulici v Plzni
18:15 - 19:00 hod - scéna u Branky, Plzeň
Moderuje: Miroslav Šimandl
"V dobrém jsme se v Plzni sešli..." - přehlídka souborů 8. ročníku festivalu
19:00 - 21:00 hod - scéna u Branky, Plzeň
Účinkují: všechny přítomné soubory
Moderuje: Jana Trojánková
Oficiální společenské setkání vedoucích souborů a hostů festivalu /zadáno/
21:30 hod - SPŠD, Karlovarská 99, Plzeň
12. 6. (Sobota) - V rámci "Dnů Plzeňského kraje"
"Co Čech - to muzikant" Pořad věnovaný roku České hudby)
10:30 - 12:30 hod - scéna u Branky, Plzeň
Účinkují: - české a moravské folklorní soubory
Pořadem provází: Miroslav Šimandl
Vystoupení souboru z Anglie v rámci Historického víkendu - nám. Republiky, Plzeň
13:15 - 13:35 hod
Slavnostní historický a krojovaný průvod městem - všichni
14:00 - 14:45 hod
"Plzeňská folklorní zastavení - tentokrát ve "slovanském duchu"
15:00 - 17:00 hod - scéna u Branky, Plzeň
Účinkují: české a moravské soubory, soubory z Lužice a Ruska
Moderuje: Michaela Vondráčková + Miroslav Šimandl
Vystoupení souboru z Ruska v rámci Historického víkendu - nám. Republiky, Plzeň
17:00 - 17:30 hod
"Večerní muzikantské dostaveníčko" - večerní koncert lidových muzik a zpěváků
19:00 - 21:00 - scéna u Branky, Plzeň
Moderuje: Michaela Vondráčková
22:00 - Společenské setkání všech účastníků festivalu - SPŠD
13. 6. (Neděle)
Oficiální přijetí zástupců souborů a hostů festivalu na plzeňské radnici /zadáno/
9:00 hod - plzeňská radnice (Obřadní síň)
Vystoupení souborů v rámci Historického víkendu - nám. Republiky, Plzeň
11:30 - 11:5 hod - Skupina J. Čecha, Uherské Hradiště
11:50 - 12:10 hod - Slovensko
Hlavní dětský pořad 10:30 - 12:00 hod - scéna u Branky, Plzeň
Účinkují: všechny dětské soubory
Během pořadu se představí vítězové regionálního kola soutěže ve zpěvu lidových písní "Zpěváček 2003"
Moderuje: Jana Trojánková
GALAPROGRAM festivalu
Doprovodný program:
Staročeský jarmark a ukázky lidových řemesel (prostor před Brankou)
Špalíčky lidových písní -pořady na vlnách Českého rozhlasu Plzeň
(2., 4., 7. a 9. června, 19:03 - 19:30 hod )

Diskusní fórum čtenářů
(prozatím žádný názor)

Zveřejněno 29.04.2004 v 08:17 hodin

Copyright 1998-2023 © www.infoSystem.cz,
součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule ®
 
FOLKLORNÍ FESTIVALY
    FOLKLORNÍ AKCE
      TURISTIKA