HLAVNÍ STRANA UVODNI STRANA HLAVNÍ STRANA UVODNI STRANA UVODNI STRANA HLAVNÍ STRANA UVODNI STRANAPO RUSSKIPOLSKIFRANCAISDEUTSCHENGLISHČESKY

PARTNEŘI DTK
FOLKLORNÍ SDRUŽENÍ ČESKÉ REPUBLIKY


 
 

Kovářovan na Mezinárodním folklorním festivalu Písek 2004

Písek 20. - 21.8. 2004
Jihočeský folklorní soubor Kovářovan navštívil Mezinárodní folklorní festival Písek 2004, na kterém se představil se svými programy z národopisné oblasti Kozácka. Divákům předvedl celosouborové vystoupení s názvem Nechoď tam, pojď radš k nám, kde zazněly veselé písničky doplněné párovými figurálními tanci. V dalším programu se mohli diváci zaposlouchat do písní zejména z Kovářovska, které zazpívali návštěvníkům zpěváci souboru.
Kovářovan se účastnil festivalu od pátečního podvečera, kdy vystoupil v pořadu věnovaném českým souborům s názvem U nás v Písku a nechyběl ani při večerním setkání v kulturním centru Družba. V sobotu 21. srpna již na soubor čekal slavnostní průvod ulicemi Písku a odpolední vystoupení v Palackého sadech v hlavním pořadu festivalu "Písek - roztančené město nad Otavou".
Chtěli bychom poděkovat pořadatelům za pozvání na písecký festival a členům našeho souboru za dobrou prezentaci kovářovského folkloru i Obce Kovářov.

manželé Milan a Pavla Škochovi
vedoucí souboru Kovářovan

Diskusní fórum čtenářů
(prozatím žádný názor)

Zveřejněno 25.08.2004 v 14:55 hodin

Copyright 1998-2024 © www.infoSystem.cz,
součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule ®
 
FOLKLORNÍ FESTIVALY
FOLKLORNÍ AKCE
TURISTIKA