HLAVNÍ STRANA UVODNI STRANA HLAVNÍ STRANA UVODNI STRANA UVODNI STRANA HLAVNÍ STRANA UVODNI STRANAPO RUSSKIPOLSKIFRANCAISDEUTSCHENGLISHČESKY

PARTNEŘI DTK
FOLKLORNÍ SDRUŽENÍ ČESKÉ REPUBLIKY


 
 

Pražský jarmark 2004

Časopis Folklor 5/2004
Pražský jarmark 2004 je název I. ročníku mezinárodního folklorního festivalu, který bude uspořádán od 28. srpna do 4. září t.r. v centru našeho hlavního města. Na jeho přípravě se podílelo také Folklorní sdružení ČR a blíže o jeho průběhu pojednáme v dalším čísle našeho časopisu.
Nyní jen pro úplnost uvádíme přehled souborů, které přijely pozvání soubory z ČR: Beskyd Zubří, Modřenec Praha, Vonička Praha, Šlapeto Praha, Ištvánci Šardice, Kytice Praha, Jaro Praha, Klíček Řevnice, Gaudeamus Praha, Lúčka Svatobořice-Mistřín, Krušpánek Praha, Šarvanci Praha, Čtyřlístek Nové Strašecí, Betty Praha, Sedmikvítek Frenštát p. R., Mateník Praha. Ze zahraničí do Prahy zavítají kolektivy: Wlodislav (Polsko) Jánošík Svit (Slovensko), Uralskaja večora Jekatěrinburg (Rusko), Caggiono (Itálie), El Cimarón (Argentina), Queretaro (Mexiko), Kalimantan (Indonésie), Terchovská muzika (Slovensko) a Otava (Slovensko). Na programu festivalu, kromě zahajovacího průvodu, bylo každý den několik přehlídkových pořadů a také samostatný koncert finalistů a vítězů soutěže Zpěváček 2004.

redakce

DALŠÍ INFORMACE: Folklorní sdružení ČR
Zveřejněno 16.09.2004 v 14:10 hodin

Copyright 1998-2024 © www.infoSystem.cz,
součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule ®
 
FOLKLORNÍ FESTIVALY
FOLKLORNÍ AKCE
TURISTIKA