HLAVNÍ STRANA UVODNI STRANA HLAVNÍ STRANA UVODNI STRANA UVODNI STRANA HLAVNÍ STRANA UVODNI STRANAPO RUSSKIPOLSKIFRANCAISDEUTSCHENGLISHČESKY

PARTNEŘI DTK
FOLKLORNÍ SDRUŽENÍ ČESKÉ REPUBLIKY


 
 

S Podkovou v Ražicích

Tisková zpráva...Jihočeský folklorní soubor Kovářovan
Divadelní společnost Podkova jihočeského folklorního souboru Kovářovan se úspěšně představila divákům v obci Ražice, kam herci z tohoto kovářovského ochotnického spolku zavítali v sobotu 19. února na pozvání starosty obce a místní Osvětové besedy.
Divákům sehráli svou novou komedii Oslava oficiála Outraty, se kterou se poprvé představili publiku v prosinci loňského roku v Kovářově. Tato hra je již pátou v pořadí od vzniku divadelní společnosti v roce 2000.
Folklorní soubor Kovářovan
Foto: Milan Škoch
Herci Podkovy při jedné ze scén - zleva Martin Zelenka, Stanislava Rybníčková, Martin Schmeller.
Ražické publikum, které zaplnilo místní sál, pozorně sledovalo výkony herců a během hry bylo vidět z jejich reakcí, že se dobře bavilo. Hodinové představení obohacovaly i vlastní písničky souboru a při poslední z nich doprovázeli potleskem zpívající herce i přítomní diváci. Závěrečný potlesk publika několikrát vyvolal členy kovářovské divadelní společnosti před oponu a ocenil tím jejich výkony.
Chtěli bychom velice poděkovat Ražickým za pozvání a divákům za jejich vřelé přijetí. Věříme, že opět za rok potěšíme publikum v této obci svou novou divadelní hrou.

Diskusní fórum čtenářů
(prozatím žádný názor)

Zveřejněno 20.02.2005 v 20:22 hodin

Copyright 1998-2023 © www.infoSystem.cz,
součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule ®
 
FOLKLORNÍ FESTIVALY
FOLKLORNÍ AKCE
TURISTIKA