HLAVNÍ STRANA UVODNI STRANA HLAVNÍ STRANA UVODNI STRANA UVODNI STRANA HLAVNÍ STRANA UVODNI STRANAPO RUSSKIPOLSKIFRANCAISDEUTSCHENGLISHČESKY

PARTNEŘI DTK
FOLKLORNÍ SDRUŽENÍ ČESKÉ REPUBLIKY


 
 

Kovářovánek na besídce ZŠ Kovářov

Tisková zpráva
Dětský folklorní soubor Kovářovánek se představil na besídce Základní školy v Kovářově, která byla uspořádána ke Dni matek.
Folklorní soubor Kovářovánek
momentka z vystoupení Kovářovánku
V neděli 9. května patřil kovářovský Kulturní dům dětem z místní Základní školy a jejich rodičům, kteří přišli shlédnout vystoupení svých ratolestí na besídce uspořádané ke Dni matek. Děti z Kovářovánku svým vystoupením s názvem Za naší stodolou, předvedly jarní hry propojené žertovnými písničkami a nechyběla ani veselá říkadla, která nedomyslitelně k dětskému projevu patří. Písní Tluče bednář roztleskaly členové tohoto dětského souboru početné publikum přítomných rodičů i dětí a s veselou sestupovaly z jeviště, na kterém se postupně střídali další účinkující. Mezi nimi se představila i děvčata, která se účastnila 9. dubna v Hotelu Zvíkov regionální pěvecké soutěže Jihočeský zpěváček 2005 a dále pak okresní pěvecké soutěže Jihočeský zvonek konané v Písku 27. dubna.

manželé Milan a Pavla Škochovi, vedoucí souboru

Diskusní fórum čtenářů
(prozatím žádný názor)

Zveřejněno 10.05.2005 v 21:33 hodin

Copyright 1998-2024 © www.infoSystem.cz,
součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule ®
 
FOLKLORNÍ FESTIVALY
FOLKLORNÍ AKCE
TURISTIKA