HLAVNÍ STRANA UVODNI STRANA HLAVNÍ STRANA UVODNI STRANA UVODNI STRANA HLAVNÍ STRANA UVODNI STRANAPO RUSSKIPOLSKIFRANCAISDEUTSCHENGLISHČESKY

VYHLEDÁVÁNÍ
Vyhledávací centrum
Encyklopedie FoS
DNY TRADIČNÍ KULTURY
O dnech Tradiční kultury
Idea a význam projektu
Zprávy a články
KALENDÁŘ AKCÍ
Kalendář Tradiční kultury
Kalendář folklorních akcí
Kalendář folklorních festivalů
Kalendář C.I.O.F.F.
Kalendář I.O.V.
PARTNEŘI PROJEKTU
Folklorní sdružení ČR
Národné osvetové centrum
Folklórna únia Slovenska
Nógrád Megyei Kozmuvelodési es Turisztikai Intézet
Národní ústav lidové kultury
Valašské muzeum v přírodě
Obec Slováků v ČR
Legnické centrum kultury
VÍTEJTE V ČESKU
O české republice
Lidové tradice a zvyky
Lidová řemesla a výrobky
Gastronomické speciality
VÍTEJTE NA SLOVENSKU
O Slovenské republice
VÍTEJTE V POLSKU
O Polské republice
VÍTEJTE V MAĎARSKU
O Maďarsku
PARTNEŘI DTK
FOLKLORNÍ SDRUŽENÍ ČESKÉ REPUBLIKY


 
 

Mezinárodní dudácký festival Strakonice 2004

Soubory a skupiny
Zahraniční soubory a skupiny
Foreign ensembles and groups
Ausländische Ensembles und Gruppen
BULHARSKO - BULGARIA
MUSIC SCHOOL "FILIP KUTEV"
Koljo Sofenkov - vedoucí souboru

FRANCIE - FRANCE
KEVRENN DE BREST STANT MARK
Arzur Gaetan - vedoucí souboru

HOLANDSKO - NEDERLAND
HAILANDER
Jeroen De Groot - vedoucí souboru

ITÁLIE - ITALY
I NUOVI ZAMPOGNARI
Giuseppe Mezzatesta - vedoucí souboru

MAĎARSKO - HUNGARY
MAGYAR DUDAZENEKAR
s dudáky István Pál, Zoltán Juhásc, Pál Dsupin

NĚMECKO - DEUTSCHLAND
DUO PIPELINE
Dermot Hyde - vedoucí souboru
KLEINE DUDELSACKMUSIK AUS CHAM/BAYERN
Gerhard Gross - vedoucí souboru

POLSKO - POLAND
ZIEMIA ZYWIECKA
Jan Brodka - vedoucí souboru

RAKOUSKO - AUSTIRA
STEYRISCHE BORDUNMUSIK
Sepp Pichler - vedoucí souboru
SALZBURGER BOCK-SPIELE
Michael Vereno - vedoucí souboru

SKOTSKO - SCOTLAND
NEILSTON AND DISTRICT PIPE BAND
Iain MacDonald - vedoucí souboru

SLOVENSKO - SLOVAKIA
PONITRAN
Pavel Vakoš - vedoucí souboru

ŠPANĚLSKO - SPAIN
BANDA DE GAITAS DE OURENSE
Manuel Garrido - vedoucí souboru

VELKÁ BRITÁNIE - GREAT BRITAIN
ROBSON´S CHOICE
Neil Smith - vedoucí souboru

TURECKO - TURKEY
INSTANBUL FOLKLOR DERNEGI
Gozukizil Cihangir - vedoucí souboru

USA
DUDÁCKÉ DUO MICHAELA CWACHA A AIRAN SHEETS
Michael Cwach - vedoucí souboru
České soubory
Czech ensembles
Böhemische Ensambles
DOMAŽLICKÁ DUDÁCKÁ MUZIKA - Domažlice
Josef Kuneš - vedoucí souboru

DUBINA - Hodonín
Jaroslav Švach - vedoucí souboru

GAJDOŠSKÉ SDRUŽENÍ Z ROŽNOVA
Zita Vinklerová - vedoucí souboru

KONRÁDYHO DUDÁCKÁ MUZIKA - Domažlice
Vlastimil Konrády - vedoucí souboru

PÍSEČAN - Písek
Ing. Dagmar Chmelíková - vedoucí souboru

POŠUMAVSKÁ DUDÁCKÁ MUZIKA - Strakonice
Mgr. Tomáš Spurný - vedoucí souboru

PRÁCHEŇSKÝ SOUBOR PÍSNÍ A TANCŮ - Strakonice
Josef Režný - umělecký vedoucí souboru
Václav Novák - organizační vedoucí souboru

ROKYTKA - Rokycany
Jan Malík - vedoucí souboru

STRAKONICKÁ DUDÁCKÁ MUZIKA - Strakonice
Pavel Eremiáš - vedoucí souboru

ŠUMAVA - Klatovy
Irena Valentová - vedoucí souboru
Dětské soubory
DUBĚNKA - Hodonín
Jaroslav Švach - vedoucí souboru

JISKŘIČKA - Plzeň
Jitka Šedivcová - vedoucí souboru

JITŘENKA - Český Krumlov
Vladimír Mařík - vedoucí souboru

MLADINKA - Plzeň
Lenka Lochnerová - vedoucí souboru

PRÁCHEŇÁČEK - Strakonice
Sylva Němejcová, Jaroslav Bašta - vedoucí souboru

ROKYTIČKA - Rokycany
Božena Auterská - vedoucí souboru

ÚSVIŤÁČEK - České Budějovice
Anna Stecherová, Alena Jalůvková - vedoucí souboru

DĚTSKÁ DUDÁCKÁ MUZIKA - ZUŠ Blatná
Martin Škanta - vedoucí souboru

DĚTSKÁ DUDÁCKÁ MUZIKA - ZUŠ Strakonice
Bohuslav Šabek - vedoucí souboru
Dudáci jednotlivci
Babková Michaela - Čejetice
Bejčková Milada - Vimperk
Benedikt Josef - Písek
Berka Martin - Strakonice
Brada Lukáš - Rokycany
Brada Vlastimil Ing. - Rokycany
Bursa Vlastimil - Plzeň
Danihelka František Mgr. - Zbraslav
Dřímal Vlastimil JUDr. - Domažlice
Hoffmann Ondřej - Vodňany
Hora Josef Ing. - Žďár nad Sázavou
Jankovský Jan - Strakonice
Kaštánek Karel - Tábor
Kovařík Vladimír - Praha
Kuneš Josef - Domažlice
Liška Ota - Praha
Matějka Martin Ing. - Radošovice
Moc Břetislav - Mělník
Pečený Jaroslav Ing. - Praha
Pilík Dušan - Strakonice
Pokorný Jaroslav - Horní Bříza
Režný Jan - Zliv
Smetáček Petr - Dubá
Stárová Veronika - České Budějovice
Stecher Miroslav - České Budějovice
Stecherová Martina - České Budějovice
Tichovská Pavla - České Budějovice
Trubač Vojtěch Ing. - Soběslav
Třeštíková Tereza - Strakonice
Turek Jiří - Nahošín
Vaníček Josef - Dolmí Bukovsko
Veselá Anna - Katovice
Vilánková Marie - Čestice
Zajíc František - Pacov
Zlatníková Kateřina - Stuttgart

Diskusní fórum čtenářů
(prozatím žádný názor)

Zveřejněno 20.08.2004 v 21:32 hodin

Copyright 1998-2024 © www.infoSystem.cz,
součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule ®
 
FOLKLORNÍ FESTIVALY
FOLKLORNÍ AKCE
TURISTIKA