HLAVNÍ STRANA UVODNI STRANA HLAVNÍ STRANA UVODNI STRANA UVODNI STRANA HLAVNÍ STRANA UVODNI STRANAPO RUSSKIPOLSKIFRANCAISDEUTSCHENGLISHČESKY

VYHLEDÁVÁNÍ
Vyhledávací centrum
Encyklopedie FoS
DNY TRADIČNÍ KULTURY
O dnech Tradiční kultury
Idea a význam projektu
Zprávy a články
KALENDÁŘ AKCÍ
Kalendář Tradiční kultury
Kalendář folklorních akcí
Kalendář folklorních festivalů
Kalendář C.I.O.F.F.
Kalendář I.O.V.
PARTNEŘI PROJEKTU
Folklorní sdružení ČR
Národné osvetové centrum
Folklórna únia Slovenska
Nógrád Megyei Kozmuvelodési es Turisztikai Intézet
Národní ústav lidové kultury
Valašské muzeum v přírodě
Obec Slováků v ČR
Legnické centrum kultury
VÍTEJTE V ČESKU
O české republice
Lidové tradice a zvyky
Lidová řemesla a výrobky
Gastronomické speciality
VÍTEJTE NA SLOVENSKU
O Slovenské republice
VÍTEJTE V POLSKU
O Polské republice
VÍTEJTE V MAĎARSKU
O Maďarsku
PARTNEŘI DTK
FOLKLORNÍ SDRUŽENÍ ČESKÉ REPUBLIKY


 
 

ROŽNOVSKÉ SLAVNOSTI 2003

Město Rožnov pod Radhoštěm a Valašské muzeum v přírodě
PÁTEK 4. 7. 2003
15.00 - Komorní amfiteátr
"DOBRO DOŠLI DO ROŽNOVA ...”
Folklorní soubory z Chorvatska a Ruska

20.00 - amfiteátr Na stráni
TO NEJLEPŠÍ Z ONDRÁŠE
účinkuje VUS Ondráš z Brna
po skončení pořadu hraje k tanci
cimbálovka Ondráše
SOBOTA 5. 7. 2003
10.00 rožnovské náměstí T.G.M.
11.00 pódium u rybníčku
HOSTÉ ZE SVĚTA SE PŘEDSTAVUJÍ

Pustevny
KONCERT DECHOVÉ HUDBY
ZE SLOVENSKA

10.00 - Komorní amfiteátr
"KDO VYSKOČÍ, TEN JE CHLAP !"
memoriál Dušana Růžičky, základní kolo
soutěže v odzemku a obuškovém

12.00 Komorní amfiteátr
KONCERT ZAHRANIČNÍCH
DECHOVÝCH HUDEB

13.00
CO SRDCE POJÍ, MOŘE NEROZDVOJÍ
vystoupení našich krajanů ze Srbska,
Švýcarska, Ukrajiny, Chorvatska a z Mexika

14.00
"AŽ PŮJDU Z JASÉNKY ..."
z odkazu Zdeňka Kašpara
účinkují: Jasénka, Karlovjanky, Zd. Platzer,
Pavel Ptáček a další

15.00
"KDO VYSKOČÍ, TEN JE CHLAP !"
memoriál Dušana Růžičky, finále soutěže
v odzemku a obuškovém

16.30
TANCE ODJINUD
účinkují folklorní soubory z Maďarska,
Polska a Slovinska

18.00
PŘIROSTLO NÁM K SRDCI
v programu věnovanému seniorům účinkují
Věčně mladý Danaj, Nositelé tradicVsacan,
Starší Velička a Veteran club Radhošť

19.30
Z HOR DO ÚDOLÍ
aneb z pod Radhošťa na Vsetín
medailon souborů Radhošť a Vsacan

21.00
... ČTYŘI CHODNÍČKY ...
o fokloru po obou stranách Bílých Karpat
účinkují soubory Olšava z Uherského Brodu,
Klobučan z Valašských Klobouk, Závršan z Návojné,
Družba z Trenčína, Krajňanec z Krajného a Kýčer z Turé Lúky

22.30 areál Dřevěného městečka
"DO BÍLÉHO RÁNA, AŽ DENICA VYJDE ..."
lidová veslice
NEDĚLE 6. 7. 2003
10.30 - Komorní amfiteátr
HOJA, HOJA, TEČE VODA...
dětský pořad
účinkuje Kyjovjánek, Olšavěnka, Malá Jasénka
a Radosť Trenčín

12.00
NÁVRATY DO STARÉ VLASTI
účinkují krajané ze Srbska, Švýcarska,
Ukrajiny, Chorvatska a Mexika

13.30
" PLZEŇSKÁ VĚŽ PŘEVYŠUJE KOPCE ...”
pořad souboru Jiskra Plzeň

15.00
TAM OKOLO VISEGRADU
o zpívání, tancování a asi - milování
účinkují soubory Olšava, Družba Trenčín, Dabrowiaci
a Óvari Gazdász Táncegyüttes

Diskusní fórum čtenářů
(prozatím žádný názor)

Zveřejněno 14.05.2003 v 10:42 hodin

Copyright 1998-2024 © www.infoSystem.cz,
součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule ®
 
FOLKLORNÍ FESTIVALY
FOLKLORNÍ AKCE
TURISTIKA